piątek, 15 kwietnia 2016

Firma z zasadami

Firma z zasadami 

„Firma z zasadami” to przestrzeń biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. To przestrzeń dla wszystkich, którzy w swoim działaniu kierują się dobrem, szacunkiem do drugiego człowieka, uczciwością i lojalnością.
Wiemy, że w czasach, kiedy biznes nieustannie podąża za nowymi trendami lub sam te trendy wyznacza, powrót do elementarnych wartości to także gwarancja sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wysokim poziomie – z ufnością, pogodą ducha, pozytywnym myśleniem, bez obaw, co z kolei zwiększa kreatywność i zadowolenie. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie kryzysu wartości i konsumpcjonizmu. Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników to kapitał, który procentuje w relacjach międzyludzkich, co w konsekwencji buduje nasze finanse oraz poprawia komfort naszego istnienia. Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, a jako klienci – mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc. Wydanie pieniędzy gwarantuje w tym wypadku otrzymanie produktu lub usługi o oczekiwanej jakości, a wszystko to w głęboko przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Swoją ofertą obejmujemy wszystkich przedsiębiorców, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.
Dzięki poszerzaniu się grona uczestników programu „Firma z zasadami” zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy i jako klienci. Dobrze jest bowiem z pełnym zaufaniem zwracać się do sprzedawcy czy przedsiębiorcy i mieć pewność, że będziemy życzliwie, profesjonalnie obsłużeni, a w razie potrzeby – otrzymamy radę, jak postępować, gdzie się udać, do kogo zwrócić.
Certyfikat „Firmy z zasadami”

„Firma z zasadami” to fundament, za którym stoją ludzie kierujący się nadrzędnymi wartościami, takimi jak: dobro, szacunek, uczciwość i lojalność do drugiego człowieka.
Członkom programu nadajemy certyfikat „Firma z zasadami”. Posługiwanie się Certyfikatem uwiarygodnia działalność przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów, pozytywnie wzmacnia wizerunek firmy na rynku i wyróżnia spośród konkurencji.
Certyfikat stanowi gwarancję oczekiwanej jakości produktów i usług, dobrych relacji biznes – biznes, biznes - klient, biznes - współpracownik, czego podstawą są konkretne wartości, które programowi przyświecają. Reprezentanci certyfikowanej firmy – konkretni ludzie deklarują kierować się wartościami takimi jak: dobro, szacunek, uczciwość, lojalność i życzliwość


Korzyści, atuty

Program „Firma z zasadami” jest dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.
Korzyści dla Przedsiębiorcy wynikające z udziału w programie „Firma z zasadami”:

Wsparcie budowy pozytywnego wizerunku firmy przyjaznej klientowi oraz wzmocnienie pozycji rynkowej firmy.
Wyróżnienie firmy wśród innych przedsiębiorstw i podniesienie jej prestiżu.
Wzrost konkurencyjności firmy wynikających z stosowania wartości nadrzędnych w codziennym funkcjonowaniu.

Możliwość posługiwania się logo certyfikatu w swoich materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz na stronie internetowej, logo Firmy z Zasadami jest wysoce skutecznym narzędziem marketingowym i doskonałą formą promocji firmy.
Możliwość przyczynienia się do zwiększenia efektywności ogólnej oraz zdobycia nowych okazji rynkowych i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Promocja firmy na stronach programu „Firma z zasadami” w tym umieszczenie na stronie programu elektronicznej wizytówki firmy, oraz promocja na imprezach towarzyszących, również promowanie oferty firmy jako najlepszych rozwiązań dla partnerów biznesowych i konsumentów.


ZACIEKAWIŁAM WAS? 

3 komentarze:

  1. Nigdy nie słyszałam o takim programie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas w szkole sprzedawano taki certyfikat pod nazwą "Bezpieczna szkoła". Wyglądało to tak, że szkoła płaciła daną kwotę, a w zamian dostawała wirtualny certyfikat. Nikt nie sprawdzał czy szkoła jest bezpieczna, liczyły się tylko pieniądze. Takich firm sprzedających certyfikaty jest teraz mnóstwo i podejrzewam, że z tą jest tak samo.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia