poniedziałek, 15 grudnia 2014

Kawa dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji


  Nie jestem zwolenniczką kawy. Nie lubię i jej praktycznie nie piję. Czasem zrobię łyka czegoś nowego tak dla smaku i chęci zaspokojenia ciekawości.

   Są jednak osoby które nie wyobrażają sobie życia bez kubka gorącej kawy. Problem zaczyna się wtedy gdy spodziewamy się dziecka lub karmimy swoje maleństwo piersią. Co wtedy? Czy mamy aż tyle silnej woli,że zrezygnujemy z ulubionej kawy?

Mam na to taki mały sposób. Coś na zastępstwo.     Mama Coffee jest suplementem diety w formie rozpuszczalnej, naturalnej kawy zbożowej z jęczmienia. Mama Coffee przeznaczona jest dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz dla matek karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy oraz kompleks witamin.
Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz wspomaga prawidłową produkcję krwi. Wraz z witaminą C i B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a wspólnie z witaminą B12 bierze udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy, witaminy B2, B6, B12 oraz niacyna przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Wiele smakoszek kawy z żalem rozstaje się podczas ciąży i karmienia piersią z przyjemnością picia kawy. Mama Coffee rozwiązuje tę trudność – oprócz świetnego smaku uzupełnia dietę w składniki ważne dla organizmu matki i dziecka.
skład
Kawa zbożowa ( jęczmienna) , premiks witaminowy (nośnik – maltodekstryna, kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cyjanokobalamina), aromat.  

Przygotowanie

Zalecane jest spożycie 3 łyżeczek produktu w 150-200 ml gorącej wody i dokładne wymieszanie.
Można pić z mlekiem lub cukrem.

Nie przyjmować więcej niż 4 filiżanki kawy dziennie.W środku papierowego kartonika znajduje się również bardzo ciekawa i przydatna ulotka

Z drugiej strony mamy przedstawione dostępne smaki. No to szykujemy
Tak jak pisałam nie jestem miłośniczką kawy.
Takiej bez dodatku bym nie wypiła.
Kiedy dolałam do niej mleka i wsypałam łyżeczkę cukru dała się wypić i była nawet nie ukrywając faktu smaczna
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia