poniedziałek, 18 sierpnia 2014

AQUA PLUSZ

Cześć
Dzisiaj piękny słoneczny dzień jednak tylko za oknem. Coś ze Mną dzisiaj niezbyt ok jest. Głowa Mnie boli i jakoś tak smutno bez powodu. Czasem popłynie po policzku łza. Najchętniej zakopałabym się pod kołdrę na cały dzień.

Zupa ugotowana i cały gar kompotu z jabłek. A jabłuszka takie smaczne prosto z działki, że córa co chwilę przychodzi, żeby Jej troszeczkę jeszcze nalać i nawet te jabłka wyjada. Zostało jeszcze usmażyć kabaczka i będzie obiad gotowy.

Wczoraj był odpust i wiadomo pełno zabawek kuszących z każdego stoiska. Córka na szczęście jakoś się opanowała i nie latała wołając na wszystko kup Mi. Nabyłyśmy tylko jedną rzecz a właściwie to prababcia była ciekawa co to jest plusz w wodzie i kazała kupić.
Nabyłyśmy takie coś


Do wyboru była kaczka, delfin, foka, żółw i pingwin.

Pingwin akurat stał już zrobiony więc  miałyśmy podgląd jak wygląda.

Córka na początku chciała kaczkę ale po pierwsze nie byłyśmy pewne czy ona da radę stać a dwa że jasne kolory trochę Nas odsuwały od  kupna. Tak samo było z białą foką i błękitnym delfinkiem.
Zostawał żółw i pingwin

Na zdjęciu widać co zostało kupione

Według Pani sprzedającej na tym stoisku zabawka miała się podczas mycia z dzieckiem w wodzie przemienić w normalna pluszową zabawkę i pozostać w tym stanie jakieś 2-3 tygodnie a potem ponownie zrobić się taką płaską aby móc po raz kolejny się zamoczyć.
Trochę ciężko było Mi uwierzyć na słowo. wiadomo Pani ma swój stragan i chce jak najwięcej zarobić. Wtedy każda zabawka staje się super i jest bardzo niezbędna dla dziecka.


Córka już od 13-stej była gotowa iść się myć z nowym towarzyszem
Po wyjęciu go z opakowania ukazała nam się taka miła w dotyku zabawka
 Ponieważ było jeszcze trochę czasu do wieczornej kąpieli postanowiłam poczytać w internecie na temat tej zabawki.


Dzieci uwielbiają pluszowe zabawki, które są stworzone do przytulania i doskonałej zabawy. A jeśli tak połączyć zabawę pluszakiem z radosną kąpielą? Czy to w ogóle możliwe?
Zabawa i przygoda w jednym? I to w wodzie? Każde dziecko na pewno zachwyci się taką wariacją. A czy pluszakami można bawić się w wannie lub nad morzem? Czy istnieją pluszowe zabawki do kąpieli? Okazuje się, że w świecie zabawek wszystko jest możliwe.
Aqua plusz to seria wodnych zwierzaczków do szalonej zabawy. Ku uciesze maluchów, po zanurzeniu w wannie czy w morzu, pluszaki rosną, pęczniejąc od środka. Natomiast po wyjęciu z wody są suche w dotyku i gotowe do zabawy. Zachowują objętość przez kilka dni, aż do odparowania wody – wtedy znowu są gotowe do zanurzenia. Co najważniejsze – zabawki do kąpieli Aqua plusz są również bezpieczne dla dzieci.
Tyle wyczytałam na stronie

No to idziemy do wanny

Na opakowaniu pisało, że potrzeba tylko 40 sekund. Nasz pingwin okazał się być chyba strasznym leniem ponieważ zajęło Mu to prawie całą kąpiel.
W pewnym momencie pomyślałam sobie, że pewno nie działa i jest zepsuty ale zostawiłam go w wanience.Wreszcie raczył zacząć rosnąć.
 Zaczęła się prawdziwa zabawa. Pingwin fruwał, nurkował, pływał w wodzie sam i na gąbce, pił wodę a nawet Mnie dziobałTak wygląda już gotowy. Jednak w opisie jest, że po wyjęciu z wody jest suchy i gotowy do zabawy. Nasz jednak taki nie był. Jak się podniosło do góry woda kapała.Powód może być taki, że jest to zabawka z odpustu więc nie musi być oryginalna. Jednak mimo wszystko fajnie się z Nim bawiłyśmy. Na noc niestety musiał pozostać w łazience ale dzisiaj już jest suchutki i milutki w dotyku.

Zobaczymy ile mu zajmie powrót do stanu początkowego.
Start
17.08.2014

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Fajny i miły w dotyku. Dzisiaj już ma nocleg w łóżku z córką która mówi, że to Jej nowy przyjaciel

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia