wtorek, 30 czerwca 2015

Sidolux Expertwięc dzięki temu pojawi się kolejna recenzja produktu od firmy

http://www.sidolux.pl/index.php


tym razem będzie to

Sidolux Expert do mycia drewna i paneli z olejkiem arganowym
Naturalny ekstrakt z Olejka Arganowego zabezpiecza panele i drewno przed szkodliwym działaniem wody. Dodatkowo pielęgnuje czyszczone powierzchnie, pozostawiając je czyste i lśniące.
Sekretem produktu jest specjalna receptura, która zawiera w składzie Olejek Arganowy. Olejek Arganowy ułatwia pielęgnację podłóg, dodatkowo zapewnia piękny, kremowy zapach.

Podczas systematycznej pielęgnacji podłóg wykonanych z drewna oraz paneli, można łatwo je zniszczyć poprzez nadmiar wilgoci. Korzystając z Sidolux Expert do drewna i paneli nie musisz się tego obawiać. Preparat zawiera specjalne woski, które chronią powierzchnie przed wpływem wody i powstałymi w skutek jej działania wybrzuszeniami oraz wypaczeniami. Sposób zastosowania:
Wlej 2 nakrętki płynu do 5 litrów. Tak sporządzonym roztworem przemyj powierzchnię, za pomocą mopa lub szmatki, uważając by jej nie przemoczyć. Właściwości produktu:
- doskonale myje i czyści
- łatwo rozprowadza się po powierzchni;
- chroni podłogę przed negatywnym wpływem wilgoci.
Chciałam na zdjęciu uchwycić jak wygląda nasza podłoga w małym pokoju ale niezbyt to widać. W każdym razie jest matowa, ze smugami i śladami stóp
Płyn ma dosyć gęstą, kremową konsystencję, po dodaniu wody delikatnie się pieni. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się na panelach przez pewien czas.

Po umyciu podłoga nabrała blasku, stała się taka bardziej żywa prawie jak nowa, nie pozostały żadne smugi ani mazy a wszystkie odbite ślady z łatwością się zmyły.

Produkt jak najbardziej zasługuje na pochwałę i chociaż koszt to około 9 złoty za 750 ml to jednak warto zainwestować


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia