piątek, 9 maja 2014

CrystalCiTY-prezent, który pozostanie na zawsze
     Kiedy nadchodzi jakiś wyjątkowy dla Nas dzień, długo zastanawiamy się, co kupić w prezencie. Urodziny ukochanej osoby, rocznica ślubu lub bycia razem, dzień mamy lub taty a może po prostu chcemy od tak okazać swoje uczucia bez okazji. 

Opcji na prezent jest mnóstwo. Jednak, kiedy się dłużej zastanowimy dochodzimy do wniosku, że:

- czekoladki, chociaż by były najsmaczniejsze i tak zostaną zjedzone przez solenizanta lub kogoś innego, jeśli akurat trafiliśmy na osobę będącą „na diecie”. Pozostanie po nich tylko pudełko do wyrzucenia i ewentualne wyrzuty sumienia, że ktoś znowu nie trzymał się diety.

-kwiaty. Piękne bukiety cieszą oczy i serce. Wytrzymają kilka dni w wazonie i niestety zwiędną a co za tym idzie trafią do śmieci.

-zabawki. Dla najmłodszych cenny upominek, jednak często dla osoby, która dzieci nie posiada stanowi wielki problem dobrania zabawki do wieku dziecka

Można tu jeszcze wymieniać a wymieniać.  Tylko czy nie głupio tak na każdą okazję dawać to samo?

W tym miejscu z pomocą przychodzi Nam sklep www.CrystalCiTY.pl

    Jest to sklep, który powstał z myślą o kliencie detalicznym, aby w łatwy i szybki sposób mógł stworzyć własny prezent. Mamy możliwość podarowania komuś szklanej statuetki dosłownie na każdą okazję, ale to jeszcze nie wszystko. Mamy możliwość wybrania własnego tekstu, który zostanie wygrawerowany na statuetce a dodatkowo wybrać czy chcemy, aby był to gotowy model (obrazek) czy własne zdjęcie. Do dyspozycji mamy zdjęcia w szkle w technice 2D lub 2,5D/3D oraz statuetki 3D. Wystarczy wymyśleć dedykację a następnie przejść i wpisać ją w konfigurator statuetki 3D. Kiedy do końca nie jesteśmy zdecydowani, co chcemy wybrać na stronce mamy do pomocy przejrzyste menu, które podzieliło statuetki 3D na okazje. Mamy tu do wyboru między innymi: chrzciny, walentynki, dzień kobiet, prezent dla mamy lub taty. W zależności od tego, na jaką okazję potrzebujemy prezentu, po kliknięciu w wybraną kategorią pokarzą się Nam te najbardziej odpowiednie.  A co jeśli chcemy podarować coś komuś tak bez okazji? Na to też jest sposób. A jaki? Podział statuetek według modeli. Mamy do dyspozycji: kwiaty, uczucia, zwierzęta, ślub. Dołóżmy do tego jeszcze podstawkę LED, jeśli mamy taką ochotę i wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik. Pozostanie Nam tylko usiąść i zamówić prezent a potem cieszyć się, kiedy na twarzy obdarowanej osoby pojawi się wielki uśmiech. Kto wie może nawet łza wzruszenia?

Zobaczcie, jakie to jest prosteMamy już pomysł na prezent to teraz może warto się przyjrzeć trochę bliżej jak takie cuda powstają?

Zapraszam w takim razie w podróż do niezwykłej krainy. 

Zapraszam do krainy CrystalCiTY

    Wszystko zaczęło się kilka lat temu (dokładniej to w 2009 roku), kiedy to rozpoczęła się działalność produkcyjna różnych pamiątek, upominków i gadżetów reklamowy wykonywanych technologią 3D. Systematyczne inwestowanie w park maszynowy oraz jakość obsługi sprawiają, że mamy do wyboru szeroki wybór statuetek dostępnych w trzech różnych technikach, o których wspominałam już wyżej. 

W tym miejscu zapraszam Was na stronę-wizytówkę firmowąA w jaki sposób zdjęcie lub model znajdują swoje miejsce wewnątrz statuetki?

Wszystko dzieję się dzięki technologii grawerowania laserem 3D. Co ciekawe powierzchnia statuetki ze szkła bezbarwnego pozostaje nienaruszona. Skupiona wiązka lasera wewnątrz obrabianej bryłki prowadzi do powstawania mikropęknięć, te malutkie „punkty” są precyzyjnie rozmieszczone a ponieważ są ich setki tysięcy pozwala to na powstanie efektu „zatopienia” zdjęcia w bryle.

Tutaj jest krótki filmik, który w prosty sposób przedstawia to, co przed chwilą napisałam Ale statuetki to nie tylko technologia i maszyny to także ludzie. W tym filmiku możemy zobaczyć trochę Ich pracyStatuetki wykonywane są dzięki zastosowaniu trzech różnych technik, w zależności od oczekiwanego efektu, jaki chcemy otrzymać mamy tu do dyspozycji:
- grawerowanie zdjęcia (obrazu) 2D- w tym przypadku uwieczniane zdjęcie, tekst czy rysunek są grawerowane na jednej płaszczyźnie, daje to możliwość odwzorowania odcieni szarości.
- grawerowanie modelu 3D- w tym przypadku trzeba już użyć specjalnego programu, który stworzy trójwymiarowy model. Grawerunek wykonywany jest we wszystkich trzech płaszczyznach, dzięki czemu obiekt uwieczniony w krysztale staje się przestrzenny
- grawerowanie zdjęcia 2.5D- ta technika łączy w sobie zalety dwóch wyżej wymienionych. Mając pojedyncze zdjęcie lub grafikę wykonywany jest przestrzenny portret obejmujący widok w 180° danej osoby. W taki sposób płaski obraz uzyskuje dodatkową głębię a wykonać możemy w ten sposób również zdjęcia zwierząt lub budynków.

Mało jeszcze ciekawych informacji?

To teraz powiem Wam, że CrystalCiTY nie jest obojętny na słowa klienta, mało tego Oni naprawdę ich słuchają. A w jaki sposób?

-Objęcie sklepu monitoringiem opineo.pl, który jest jednym z największych w Polsce serwisów oceniających sklepy internetowe. Dzięki niemu klienci udzielili ponad 920 rekomendacji oczywiście tych pozytywnych a co za tym idzie średnia uzyskanych ocen wynosi 9,6/10

Dodatkowo: „Serwis ten przyznał nam certyfikat Słucham Swoich Klientóworaz wyróżnienie w kategorii Gry, Gadżety, Prezenty w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych 2014”

-Pozytywne opinie znajdziemy również na portalu allegro
„O najwyższym standardzie naszego sklepu świadczy też posiadany przez nas status Standard Allegro, który jest nam przyznawany nieprzerwalnie, co miesiąc od czerwca 2013 r. Średnia ocen naszej sprzedaży to 5.0/5.0 co oznacza 100% zadowolonych klientów.”

-Klienci mogą również wystawiać swoje opinie bezpośrednio na karcie produktu pod jego opisem.

A na koniec jeszcze jedna bardzo ważna sprawa.

CrystalCiTY dobrowolnie przystąpiło do programu Rzetelna Firma.  Od 16 września 2013 roku są jego uczestnikami.  Celem tego programu jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych takich jak praworządność, rzetelność, przejrzystość i odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Firma zgodziła się też przestrzegać kodeksu etycznego Programu Rzetelna Firma.

Serdecznie zapraszam do zamawiania statuetek. Piękny prezent, który pozostanie na zawsze

Ja muszę się przespać z decyzją jak będzie wyglądał prezent który chce podarować. ponieważ wizja zmienia Mi się co 5 minut..
Kiedy tylko się zdecyduję napiszę Wam co wybrałam i razem prześledzimy proces zamawiania statuetki.

Życzymy miłego dnia
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia