piątek, 4 lipca 2014

Nasza Pamiątka dla Córki

Ostatni wpis dzisiaj będzie przedstawiał Naszą statuetkę.
Niestety jakość zdjęć  nie oddaje w całości Jej uroku. Próbowałam na różne sposoby i nic z tego.
Dzięki stronie crystalcity.pl mamy możliwość zamówienia prezentu wyjątkowego. Prezentu, który pozostanie na zawsze z obdarowaną osobą. Po co dawać kwiaty które uschną, czekoladki które pójdą w biodra a zostanie z nich tylko puste pudełko. Lepiej podarować coś, czego nie zniszczy mijający czas. Coś dzięki czemu w każdej chwili powrócą wspomnienia. Właśnie taką możliwość daje nam Crystal City. Możemy wybrać dowolną statuetkę a co najważniejsze wybrać tekst który chcemy aby się na Niej znalazł

Cały proces powstawania takiego cudu  opisałam w tym miejscu

Jeśli ktoś czasem tutaj do Nas zagląda to wie, że mieliśmy bardzo duży problem z wyborem statuetki. Wizje się zmieniały dosłownie co pięć sekund.  Gdy już wydawało się, że jesteśmy pewni decyzji za chwilę padał nowy pomysł i tak w kółko. Jednak wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że wybraliśmy prezent dla córki. Nasza droga do otrzymania wybranej statuetki opisana jest w tym poście. Niestety pod koniec trochę się chochliki jakieś wkradły a dokładniej córka dopadła klawiaturę.

Bardzo szybka realizacja to wyjątkowy atut. Tak jak napisane jest realizacja 2-3 dni tak i jest.

Po kilku dniach oczekiwania z niecierpliwością na paczkę wreszcie nadeszła.


Mały kartonik a emocje coraz większe

Bardzo ładnie zapakowane. Opakowanie idealne na prezent. Dodatkowo dołączona ściereczka do wycierania statuetki. Wszystko na najwyższym poziomie. W tym momencie już za plecami stała mi cała rodzina a córka przeciskała  się między krzesłem a stołem z pytaniem: co to jest.


Kiedy otworzyłam pudełko nastała cisza. Po chwili każdy chciał zobaczyć ten mały ( wydawało Mi się, że będzie to dużo mniejsze.)
Na tym zdjęciu już widać jak statuetka jest upalcowana. Teraz wiadomo już po co dołączona jest ściereczka. Mama była zachwycona. Babcia powiedziała, że jest to bardzo pięknie zrobiona statuetka. Taka pełna emocji zamkniętych w Jej wnętrzu. Tata stwierdził, że młoda będzie miała pamiątkę na zawsze i że dobrze pomyśleliśmy. Córka kiedy Jej pokazałam powtarzała tylko: o jacie jakie ładne. Oczy miała jak 5 złoty. Nie wszystkie rzeczy wywołują u Niej taką radość. Tym razem widać było, że Jej się podoba. Powiedzieliśmy, że to Jej statuetka i wtedy już nie pozwoliła nikomu Jej dotknąć. Zostaw to moje było słychać za każdym razem gdy ktoś chciał chociaż jeszcze przez moment przyjrzeć się Jej. A próba schowania do pudełka skończyła się wielkim płaczem. Niestety trzeba było Ją chwilowo schować ponieważ akurat byliśmy w trakcie wielkich porządków w każdej szafie i nie chcieliśmy w tym zamieszaniu Jej strącić. Teraz już ładnie stoi na półce . W tym momencie uświadomiłam sobie, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję co do osoby.
Statuetka jest bardzo ładna. Ciężka i solidna. Każda literka jest precyzyjnie wykonana nie ma mowy aby któraś nie dała się przeczytać. Serca w środku zachwycają swoją konstrukcją oglądaną pod każdym kątem.
Żałuję, że zdjęcia nie oddają tego uroku.

a tutaj jest wybrana przez Nas statuetka

Teraz już wiem ,że jak nie będę miała pomysłu na wyjątkowy prezent skorzystam ponownie z oferty Crystal City
Życzymy Wam miłych wakacji.

My wrócimy do Was jak dobrze pójdzie w poniedziałek 21 lipca.

Szkoda tylko, że przesyłka z rekomenduj to została dopiero dzisiaj spakowana. Będę musiała tyle czekać aż Ją zobaczę.3 komentarze:

  1. Polecam jeszcze zakupić podstawkę, wtedy to dopiero jest urok ;)
    Jeśli masz ochotę to zapraszam do obejrzenia mojej statuetki

    http://wiarygodna.blogspot.com/2014/04/crystal-city-recenzja.html?m=1

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia