wtorek, 25 marca 2014

"W marcu, jak w garncu"


      Witam w ten kolejny pochmurny dzień.
Weekend zleciał bardzo szybko. W sobotę sprzątanie i wycieczka do Real po tenisówki dla młodej. Gorąco było strasznie, w tramwaju można było się usmażyć. Jednak tak jak już kilka razy się zdarzyło to co możemy zobaczyć w gazetce nie zawsze idzie w parze z asortymentem w sklepie. Tenisówek nie było na żadnej półce a miła Pani z obsługi powiedziała, że nie było ich w ogóle bo nie dotarły.  W zamian na wyprzedaży towarów z krótką datą ważności kupiłyśmy płatki Cini Minis Truskawkowe 550g  za 7 złoty z datą do 10 majai miseczką w prezencieDodatkowo w jednym koszu były płyty z bajkami  w drugim filmy i każda płyta za 5 złoty
Wybrałam jedną bo było tego dużo  i nie chciało Mi się przeglądać wszystkiego a poza tym młoda ciągnęła do rowerków stojących obok.

3 płyty za 5 złoty 
W niedzielę jechaliśmy na rodzinne spotkanie w trochę większym gronie i już pogoda była tragiczna. W jedną stronę padał w miarę mały deszcz ale już wracając wieczorem przemokliśmy.

Zmieniając temat wczoraj przyszła jedna przesyłka: dwa czyściki do ekranu, dwa lizaki (jeden pomarańczowy i jeden cytrynowy), długopis, smycz, podkładka pod myszkę, opaska na rękę.

Na początku kwietnia mamy podwójne święto. Urodziny męża i Nasza 5 rocznica ślubu. Planuję zrobić tort czekoladowo- śmietankowy z motywem AC Milan a co wyjdzie tego nikt nie wie. Pytanie mam z serii Czy ktoś wie. Gdzie mogę kupić czarny barwnik?

Poluję jeszcze na klawiaturę do tabletu ale bluetooth i najlepiej z etui w zestawie ale widziałam takie tylko na allegro chwilowo

Jak to jest, że w jednym miejscu mi wyświetla inną liczbę obserwatorów a w innym miejscu inną?

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia