piątek, 27 czerwca 2014

Zielony jęczmień energii Ci doda

   Z racji tego, że jutro idziemy na piknik firmowy w niedzielę wypadało by jeszcze w trójkę odwiedzić rodzinę i skorzystać z okazji, że będzie większy samochód dzisiaj dodaję kolejny wpis. Drugi i ostatni.Będzie to recenzja i zdjęcie ostatniej nagrody jaką otrzymaliśmy. Od poniedziałku zaczynam przygotowania do wyjazdu. No w sumie można powiedzieć, że już dzisiaj rozpoczęłam, ponieważ wyrzuciłam ze wszystkich szaf ciuchy młodej i od razu robię letnie sortowanie. Co za małe do kartonu, resztę poukładałam. W poniedziałek zostanie Mi wybranie rzeczy na wyjazd i ewentualne pranie. Potem jeszcze zakupy, kupno biletów, spakowanie swoich rzeczy i dodanie ostatnich recenzji.

Do przetestowania od
http://credopr.pl/
 otrzymałam również suplement diety
Opis ze strony producenta:

Zielony Jęczmień

60 kapsułek, Suplement diety
FITOTERAPIA
Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w naturalne substancje odżywcze zawarte w młodych pędach jęczmienia. To naturalne źródło  białka i błonnika. Zawiera wszystkie aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jest bogatym źródłem witamin z grupy A ( beta karotenu)  z grupy  B ( B1,B2, B6, B17), witaminy C oraz kwasu foliowego, kwasu pantotenowego i choliny. Z minerałów należy wymienić: potas, wapń, magnez, żelazo, miedź, fosfor mangan i cynk. Przywraca w organizmie równowagę kwasowo-zasadową. Wykazuje silne działalnie antyoksydacyjne. Wspomaga nasycenie i oczyszczanie organizmu. Pobudza witalność i energię, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Zielony jęczmień to codzienna porcja energii i witalności dla organizmu w każdym wieku

Skład: sproszkowane młode pędy zielonego jęczmienia, żelatyna (składnik kapsułki)
Sposób użycia:  2-4 kapsułek dziennie. Kapsułkę połknąć i popić wodą.Opakowanie to plastikowa buteleczka z nakrętką typu"przyciśnij i przekręć" która zabezpiecza przed otwarciem przez dzieci.
Zapach kapsułek jest niezbyt miły ale takie uroki takich produktów.
Kapsułki są podłużne i mają kolor zielony. Jak dla Mnie bardzo łatwo idzie Je połknąć. Nie rozpuszczają się od razu w buzi.
Zażywam Je od 9 dni i czuję się trochę mniej "leniwa" Kładę się spać w granicach 23-24 a czasem i 1 w nocy a wstając razem z mężęm o 4 rano jestem już wyspana. W dzień również nie chce Mi się spać. Zażywam po 2 kapsułki dziennie ponieważ chcę aby starczyło ich na wyjazd na Mazury.http://www.gorvita.com.pl/
Zapraszam na stronę


można tam poczytać o tym jak również o innych produktachNa koniec chcę wam pokazać tylko nagrodę z konkursu Redd's

Miłego Weekendu

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny

Jeśli masz ochotę napisz kilka słów

Chcesz obserwować zapraszam, będzie mi bardzo miło i na pewno odwiedzę Twojego bloga.

Życzę miłego dnia